Марек1915 - Дупница Гранит (Владая)

Обзор след 16-ия кръг на Югозападната Трета лига

21.11.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  6 - 0 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)

1:0 - 13' Милен Георгиев Иванов (77)

2:0 - 23' Антонио Асенов Арсов (5)

3:0 - 40' Милен Георгиев Иванов (77)

4:0 - 43' Веселин Атанасов Любомиров (13)

5:0 - 55' Димитър Николаев Чечев (9)

6:0 - 88' Милен Георгиев Иванов (77)

 

Отборът на Марек се наложи над Гранит Владая с категоричното 6:0 и се връна на върха в Югозападната Трета лига. 

 

В 12-ата минута Милен Иванов откри резултата, а 2:0 направи Антонио Арсов. Димитър Панталеев уцели напречната греда малко по-късно. В 40-ата минута Милен Иванов направи резултата класически, а 120 секунди по-късно гол вкара и Веселин Любомиров.

 

В 53-ата минута Димитър Чечев направи резултата 5:0, а Крайното 6:0 и своя хеттрик оформи Милен Иванов. 

 

21.11.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  1 - 0 ФК Банско  ФК Банско

1:0 - 47' Димитър Марийков Атанасов (9)

 

Отборът на Левски Чепинци се наложи с минималното 1:0 над Банско в мач от 16-ия кръг на Югозападанта Трета лига. Единственото попадение в мача отбеляза Димитър Атанасов в 47-ата минута. 

 

21.11.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   2 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев

1:0 - 72' Виктор Владимиров Анастасов (8)

2:0 - 74' Александър Красимиров Александров (9)

 

ФК Кюстендил постигна домакинска победа с 2:0 над Пирин (Гоце Делчев) в мач от 16-ия кръг на Югозападната Трета лига.

 

 

И двете попадения за домакините паднаха след почивката и по-точно в последните 20 минути на мача, като първият гол бе дело на Виктор Анастасов, а вторият - на Александър Александров - Аци.

 

 

След успеха си момчетата на Чезето са с актив от 35 точки и заемат 4-ото място в класирането, като тимът е само на 3 точки от върха. 

 

21.11.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  3 - 4 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)

1:0 - 4' Васил Стоянов Тачев (72)

1:1 - 33' Цветелин Пламенов Цаковски (11)

2:1 - 48' Елидиано Маркес Лима (8)

2:2 - 55' Мартин Александров Милков (15)

3:2 - 85' Елидиано Маркес Лима (8) дузпа 

3:3 - 88' Николай Григоров Иванов (7) дузпа

3:4 - 90+4' Цветелин Пламенов Цаковски (11)

 

Червен картон: 86' Симеон Чатов (Чавдар Етрополе) 

 

Отборът на Чавдар Етрополе се наложи над Оборище като гост с резултат 4:3 в мач от 16-ия кръг на Югозападната Трета лига. 

 

Отборът на Оборище успя да поведе в 4-ата минута чрез В. Тачев, но в 33-ата гостите изравниха чрез Цв.Цаковски. 

 

Само две минути след началото на втората част Ели Маркес отново изведе домакините напред, играчите на Чаведар успяха да изравнят в 66-ата минута чрез М.Милков. 

 

Ели Маркес от дузпа в 83-ата даде преднина на своя тим за трети път, но Н.Иванов в 88-ата изравни за гостите. 

 

В 93-ата минтуа Цв.Цаковски с втория си гол донесе успеха на Чавдар, а преди това Лачов можеше да се разпише за домакините, но ударът му срещна гредата. 


 

21.11.2020 Беласица Беласица  1 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист

1:0 - 28' Марти Георгиев Таушанов (20) дузпа 

 

Отборът на Беласица се наложи над Рилски спортист с минималното 1:0 в мач от 17-ия кръг на Югозападна Трета лига.

 

Единственото попадение в мача отбеляза капитанът Мартин Таушанов от дузпа.


21.11.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  4 - 0 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)

1:0 - 58' Атанас Петров Курдов (11) дузпа

2:0 - 62' Станислав Йорданов Катранков (3)

3:0 - 69' Владимир Николов Каптиев (18)

4:0 - 85' Владимир Николов Каптиев (18)

 

Отборът на Ботев Ихтиман се наложи над Перун Кресна с резултат 4:0, като това беше 7-ата победа на тима от началото на сезона. 

 

Ботев откри резултата в 58-ата минута от дузпа чрез Атанас Курдов. Катранков удвои, а Владимир Каптиев от пряк свободен удар направи резултата класически. Влади Бахъров оформи крайното - 4:0. 

 

21.11.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)

1:0 - 38' Николай Николаев Хаджиниколов (10) дузпа

2:0 - 60' Красимир Христов Шапкаров (9)

 

Отборът на Пирин Разлог се наложи над Велбъжд с резултат 2:0 в мач от 16-ия кръг на Югозападната Трета лига. 

 

Николай Хаджиниколов откри резултата от дузпа в 38-ата минута, а в 60-ата Красимир Шапкаров оформи крайното - 2:0. 

 

21.11.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  0 - 1 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)

0:1 - 83' Виктор Виктор Зоров (8)

 

Отборът на Надежда Доброславци се наложи над Сливнишки герой с минималното 1:0 в мач от 16-ия кръг на Югозападната Трета лига. 

 

Единственото попадение в мача отбеляза Виктор Зоров в 83-ата минута. 

 

21.11.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)

1:0 - 8' Веселин Василев Ганев (12) автогол

1:1 - 12' Методи Николаев Костов (9)

 

Отборът на Балкан отново успя да покаже добра игра срещу един от най-силните тимове в групата и отборът на Иван Редовски врътна домакинско 1:1 срещу Вихрен на стадионa в Ботевград.

 

Това стана в среща от 16-ия кръг на Югозападната Трета лига след която санданчани пропуснаха шанса си да се задържат с равни точки, с лидера Марек.

 

Балкан пък е с 19 пункта и се намира в средата на таблицата.

 

Още в 7-ата минута домакините от Ботевград откриха след нелепа изява на стража на гостите Веселин Ганев, който опита да избие топата, но вместо да я нацели добре я прати във вратата си.

 

Пет минути след това обаче резултатът бе изравнен след хубав удар на Методи Костов от няколко метра, а до самия край на мача нямаше повече попадения.

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Марек1915 - Дупница 38 8 8 0 0 8 4 2 2 16 12 2 2 38:12
2 ФК Кюстендил (Кюстендил) 38 9 7 2 0 7 5 0 2 16 12 2 2 28:3
3 Вихрен (Сандански) 36 8 8 0 0 8 3 3 2 16 11 3 2 31:13
4 Беласица 36 9 7 2 0 6 4 1 1 15 11 3 1 24:9
5 Чавдар (Етрополе) 34 7 6 1 0 9 4 3 2 16 10 4 2 32:14
6 Ботев (Ихтиман) 25 9 5 2 2 7 2 2 3 16 7 4 5 31:18
7 Пирин Гоце Делчев 25 7 4 1 2 9 3 3 3 16 7 4 5 21:14
8 Оборище (Панагюрище) 23 9 5 0 4 7 2 2 3 16 7 2 7 25:19
9 Рилски спортист 21 7 5 2 0 9 1 1 7 16 6 3 7 20:20
10 ФК Балкан (Ботевград) 19 9 4 2 3 7 1 2 4 16 5 4 7 18:19
11 Надежда (Доброславци) 19 6 3 1 2 9 3 0 6 15 6 1 8 22:30
12 Пирин (Разлог) 19 9 2 3 4 7 3 1 3 16 5 4 7 15:23
13 Сливнишки герой 17 9 4 2 3 7 0 3 4 16 4 5 7 19:20
14 Левски (Чепинци) 14 9 4 1 4 7 0 1 6 16 4 2 10 16:32
15 Перун (Кресна) 12 7 2 1 4 9 1 2 6 16 3 3 10 13:31
16 Гранит (Владая) 12 7 1 3 3 9 2 0 7 16 3 3 10 12:35
17 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 11 7 2 2 3 9 1 0 8 16 3 2 11 8:35
18 ФК Банско 4 7 1 1 5 9 0 0 9 16 1 1 14 5:31

 

ДОМАКИН ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Марек1915 - Дупница 24 8 8 0 0 27:3
2 Вихрен (Сандански) 24 8 8 0 0 17:6
3 ФК Кюстендил (Кюстендил) 23 9 7 2 0 17:1
4 Беласица 23 9 7 2 0 17:5
5 Чавдар (Етрополе) 19 7 6 1 0 14:4
6 Ботев (Ихтиман) 17 9 5 2 2 21:9
7 Рилски спортист 17 7 5 2 0 13:5
8 Оборище (Панагюрище) 15 9 5 0 4 16:9
9 ФК Балкан (Ботевград) 14 9 4 2 3 10:7
10 Сливнишки герой 14 9 4 2 3 14:11
11 Пирин Гоце Делчев 13 7 4 1 2 10:5
12 Левски (Чепинци) 13 9 4 1 4 11:16
13 Надежда (Доброславци) 10 6 3 1 2 12:10
14 Пирин (Разлог) 9 9 2 3 4 8:15
15 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 8 7 2 2 3 3:13
16 Перун (Кресна) 7 7 2 1 4 5:11
17 Гранит (Владая) 6 7 1 3 3 5:10
18 ФК Банско 4 7 1 1 5 4:14

 

ГОСТ ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 ФК Кюстендил (Кюстендил) 15 7 5 0 2 11:2
2 Чавдар (Етрополе) 15 9 4 3 2 18:10
3 Марек1915 - Дупница 14 8 4 2 2 11:9
4 Беласица 13 6 4 1 1 7:4
5 Вихрен (Сандански) 12 8 3 3 2 14:7
6 Пирин Гоце Делчев 12 9 3 3 3 11:9
7 Пирин (Разлог) 10 7 3 1 3 7:8
8 Надежда (Доброславци) 9 9 3 0 6 10:20
9 Ботев (Ихтиман) 8 7 2 2 3 10:9
10 Оборище (Панагюрище) 8 7 2 2 3 9:10
11 Гранит (Владая) 6 9 2 0 7 7:25
12 ФК Балкан (Ботевград) 5 7 1 2 4 8:12
13 Перун (Кресна) 5 9 1 2 6 8:20
14 Рилски спортист 4 9 1 1 7 7:15
15 Сливнишки герой 3 7 0 3 4 5:9
16 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 9 1 0 8 5:22
17 Левски (Чепинци) 1 7 0 1 6 5:16
18 ФК Банско 0 9 0 0 9 1:17

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
28.11.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  - Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
28.11.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  - ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
28.11.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  - Сливнишки герой  Сливнишки герой
28.11.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  - Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
28.11.2020 Рилски спортист Рилски спортист  - Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
28.11.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  - Беласица  Беласица
28.11.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  - Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
28.11.2020 ФК Банско ФК Банско  - ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
28.11.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  - Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)


Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK