21.11.2020 Интер (Добрич) Интер (Добрич)  0 - 4 Дунав  Дунав

0:1 - 24' Александър Ивайлов Кирилов (77)

0:2 - 42' Александър Ивайлов Кирилов (77)

0:3 - 47' Диян Христов Димов (11)

0:4 - 56' Атанас Веселинов Стамболов (99)

Дунав Русе записа очаквана победа над последния Интер Добрич като гост. Драконите разбиха съперника с 4:0, като резултатът можеше и да е още по-изразителен.

Първите две попадения в срещата бяха дело на Александър Кирилов. Ветеранът и капитан на Дунав Диян Димов направи преднината класическа, а крайният резултат оформи Атанас Стамболов. С успеха русенци излязоха седми. Това е последен есенен кръг в Североизточната Трета лига.

21.11.2020 Спортист (Генерал Тошево) Спортист (Генерал Тошево)  1 - 4 Шумен 2007  Шумен 2007

0:1 - 9' ЮЛИЯН НАСКОВ ЗАГОРОВ (9)

0:2 - 19' ЮЛИЯН НАСКОВ ЗАГОРОВ (9) дузпа

0:3 - 51' Мартин Иванов Иванов (33)

0:4 - 74' ДИМИТЪР КРАСИМИРОВ ДИМИТРОВ (15) автогол

1:4 - 79' ВИКТОР СТЕФКОВ ДИМИТРОВ (24) дузпа

Отборът на Шумен се наложи с категоричното 4:1 над Спортист (Ген. Тошево) в мач от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Гостите от Шумен успяха да поведат още до 12-ата минута с резултат 2:0, след като капитанът Юлиян Загоров се разписа на два пъти.

В 55-ата минута след центриране на Мартин Иванов,  вратарят Веселин Добрев се подхлъзна и изтърва топката - 0:3.

В 70-ата минута домакините получихаа правото да изпълнят дузпа, която беше реализирана и резултатът стана 1:3.

Малко след това бърза контраатака бранител на домакините си вкара автогол и оформи крайното - 1:4.

21.11.2020 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  1 - 2 Доростол 2013  Доростол 2013

1:0 - 41' Кристиян Костадинов Петков (4)

1:1 - 58' ЕМРЕ НЕРМИН АКИФ (10)

1:2 - 71' МЕЛИХ ТАНЕР АЛИМ (9)

Отборът на Доростол се наложи над Септември 98 (Тервел) с резултат 2:1 в мач от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига.

В 40-ата минута отборът на Септември успя да поведе в резултата, след като напълно надигра противника си през първата част.

В 58-ата минута Емре Акиф изравни за Доростол, а десетина минути по-късно Мелих Аким оформи крайното - 2:1.

21.11.2020 Светкавица Светкавица  2 - 3 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик

1:0 - 19' НИКОЛА РОСЕНОВ ВАСИЛЕВ (9)

2:0 - 41' ЛЮБОМИР ЛЮБОМИРОВ МИХАЛЕВ (19)

2:1 - 47' ДАНАИЛ МИЛКОВ БОРИСОВ (13) автогол

2:2 - 68' Валентин Юлиянов Веселинов (10)

2:3 - 87' Ивайло Станиславов Русев (18)

Отборът на Черноморец Балчик се наложи над Светкавица с резултат 3:2 в мач от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Никола Василев откри резултата в полза на домакините от Светкавица в 28-ата минута. В 44-ата минута Любомир Михалев удвои преднината на Светкавица (Търговище).

През втората част гостите стигнаха до пълен обрат. В 47-ата минута удар на Ивайло Русев рикошира в бранител на домакините и влезе в мрежата - 2:1. В 65-та мин. Валентин Веселинов изравни резултата, а в 86-та мин Ивайло Русев донесе успеха на своя тим.

21.11.2020 Лудогорец ||| Лудогорец |||  6 - 1 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)

1:0 - 20' Димитър Красимиров Господинов (16)

2:0 - 27' Станислав Валентинов Вълчев (8)

3:0 - 47' Станислав Валентинов Вълчев (8)

4:0 - 58' Георги Николаев Николов (17)

5:0 - 66' Димитър Димитров Иванов (18)

5:1 - 72' Митко Галинов Митков (11)

6:1 - 90' Мартин Христов Русков (53)

Лудогорец III изигра силен мач и постигна убедителна победа с 6:1 над Ботев (Нови пазар) в мач от XV кръг на Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на тренировъчната база на домакините от Разград и бе излъчван на живо в YouTube канала на Лудогорец.

Срещата започна с положения и пред двете врати, но домакините от Разград, водени в тази среща от Христо Господинов, скоро поеха инициативата. Резултатът бе открит в 21-ата минута от Димитър Господинов, който не остави шанс на вратаря на гостите – Симеон Симеонов. Последва пряк свободен удар за отбора на Лудогорец, но до попадение не се стигна. В 28-ата минута Станислав Вълчев отбеляза за 2:0. Полувремето завърши при този резултат.

Малко след началото на втората част Станислав Вълчев отново се разписа. Футболистът с номер 8 бе точен в 47-ата минута и така направи резултата 3:0 в полза на разградчани. В 59-ата минута, след разиграване пред вратарското поле, Георги Николов остана сам срещу вратаря и отбеляза за домакините. 7 минути по-късно, след асистенция на Николов, Димитър Иванов прати топката в мрежата. Малко по-късно Митко Митков отбеляза и единствения гол за Ботев (Нови пазар) в този двубой. Той се разписа в 74-ата минута. В добавеното време Мартин Русков реализира последното попадение в двубоя с великолепен удар от дистанция. По този начин той оформи и крайния резултат 6:1.

Момчетата се постараха, изпълниха задачите си и играха на добро ниво. Ако искат да постигнат нещо в професионалния футбол обаче, трябва да подобрят сериозно дитамиката в действията си на терена, коментира Христо Господинов след края на срещата.

6:1 – Мартин Русков (92‘)

ЛУДОГОРЕЦ IIIМартин Петков, Георги Маджаров (76‘ – Алекс Маринов), Алекс Луканов, Анастас Пемперски, Валентин Цветанов, Мартин Русков, Станислав Вълчев (76‘ – Даниел-Виктор Кънчев), Георги Николов (67‘ – Георги Недков), Димитър Господинов (46‘ – Божидар Владимиров), Хидает Хюсеин,  Димитър Иванов (67‘ – Димитър Василев)

БОТЕВ (НОВИ ПАЗАР): Симеон Симеонов, Банко Банков, Йордан Йорданов, Радослав Петров, Милен Динков (69‘ – Александър Енчев), Пламен Петков, Васил Димитров (87‘ – Севдалин Димитров), Калоян Петров, Митко Митков( 87‘ Стоян Стоянов), Христо Александров, Димитър Димитров (84‘ – Живко Вълчев)

22.11.2020 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  4 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)

1:0 - 27' АНТЕ ТОНИ БАЧКОВ (9)

2:0 - 47' Янчо Иванов Андреев (19)

3:0 - 70' Янчо Иванов Андреев (19)

4:0 - 85' Тугай Неджати Неджет (90)

Отборът на Спартак Варна се наложи над Устрем с резултат 4:0 в мач от XV последен есенен кръг в Трета лига - Североизточна група.

В 26-ата минута Анте Бачков откри резултата след засече с левия крак перфектно подаване на Кристиян Върбанов.

В 47-ата минута Янчо Адреев направи резултата 2:0, след като се възползва от една избита топка от вратаря.

В 71-вата минута Янчо Андреев направи резултата класически, а той асистира на Тугай Неджет за четвъртото попадение за Спартак.

22.11.2020 Черноломец (П) Черноломец (П)  3 - 0 Кубрат  Кубрат

Гостите предварително уведомяват, че няма да се явят за двубоя!