Реал Мадрид Интер

Реал (Мадрид) разплака Интер в Милано и прекърши и последните надежди на италианците за място в елиминациите

Реал (Мадрид) успя да спечели евродербито срещу Интер на "Джузепе Меаца" с 2:0, като това стана в среща от Група В на Шампионската лига.

След спечелените три точки "кралете" са втори в групата със 7 пункта и отборът е с всички шансове да продължи напред в турнира.

Интер обаче е закотвен на четвъртото място с едва 2 точки и без победа, като отборът на 99% отпада още в груповата фаза на турнира.

Еден Азар откри за гостите от Мадрид още в 7-ата минута, след като бе точен от дузпа.

Ситуацията за домакините стана още по-сложна в 33-ата минута, когато в рамките на една минута Видал си изкара втори жълт и червен картон, след като реагира бурно на съдийско отсъждане.

В 59-ата минута всичко в този мач приключи, след като Родриго "уби" интригата с втори гол. Той засече с крак на далечната греда подаване на Васкес и реализира. До самия край нямаше повече голове.