Септември (Симитли) Локомотив София

Локо (София) успя да победи с лекота Септември (Симитли) и си върна първото място във Втора лига

Локомотив (София) си върна първото място, след като надделя с 2:0 у дома над Септември (Симитли) в среща от 15-ия кръг на Втора лига.

Домакините тотално надиграха новака в групата и заслужено стигнаха до трите точки, а след тях са първи в таблицата с актив от 29 пункта.

В 32-ата минута след прекрасен ножичен удар на Александров топката срещна напречната греда на Филип Димитров, а при добавката Диков с глава откри за Локо.

За крайния резултат точен бе Павел Петков в 52-ата минута, след като с прекрасен удар от наказателното поле след центриране на Александров прати топката в близкия ъгъл на Димитров.

Като цяло Локо можеше да разгроми противника си, но пропусна още няколко добри ситуации за гол.