Кариана (Ерден) Струмска слава

Кариана победи Струмска слава и е лидер в предпоследния си мач от съществуването си

Кариана успя да постигне победа с 2:1 над Струмска слава в предпоследния си мач от професионалния футбол.

Отборът тръгна добре и още в 3-ата минута откри чрез Владислав Цеков, но гостите от Радомир изравниха с попадение на Ганчев в 63-ата минута.

За крайния успех на ерденчани точен бе Мендеш, който успя да се разпише в 89-ата минута и да донесе трите точки на своя отбор.

Припомняме, че днес стана ясно, че Кариана ще се откаже от участие във Втора лига на полусезона.

Отборът е лидер с актив от 30 спечелени точки, а Струмска слава е 9-и с актив от 16 точки.