Реал Мадрид

Алавес шокира Реал Мадрид като гост + ВИДЕО

Отборът на Алавес се наложи над Реал Мадрид като гост с резултат 2:1 в мач от 11-ия кръг на испанската Примера дивисион.

"Кралският клуб" е на 4-ата позиция в класирането със 17 точки - на 5 от лидерите Реал Сосиедад и Атлетико Мадрид.

Лукас Перес успя да открие резултата от дузпа в 5-ата минута за гостите.

В 20-ата минута отборът на Реал Мадрид претендираше за дузпа, но съдията не реагира.

В 28-ата минута атакуващият полузащитник на Реал Мадрид Еден Азар напусна принудително терена, след като получи контузия.

В 49-ата минута тимът на Алавес успя да удвои преднината си чрез Хоселу, който се възползва от грешка на Тибо Куртоа.

В 86-ата Касемиро върна едно попадения за "белия балет", но домакините не успяха да стигнат до нищо повече до края на двубоя.