Добруджа

Добруджа удари Хебър на "Дружба", Цачев блесна с фамозен победен гол за домакините

Добруджа постигна важна победа с 2:1 над Хебър в среща от 15-ия кръг на Втора лига, която се игра на стадион "Дружба" в Добрич.

В 15-ата минута след центриране на Дейвид Венциславов топката се отби в крака на Ивайло Тодоров и в крайна сметка след автогол домакините стигнаха до попадение.

Три минути след това обаче Красимир Илиев от гостите отправи много силен удар, който стражът на Добруджа не успя да улови.

В крайна сметка той изби топката и тя попадна в краката на Чаворски, който вкара изравнителното попадение.

В 41-ата минута обаче Добруджа стигна до победния гол, като това се случи след фамозно попадение на Иван Цачев.

Той бе изведен фамозно от Казаков зад гърба на защитата и без подготовка от воле прониза Любенов.

След този мач Добруджа е 8- и с актив от 16 точки, а Хебър е 4-и с 24 точки.