Спортист - Своге Септември (Сф)

Разгром! Спортист наниза цели пет попадения на столичния Септември на стадиона в Своге

Спортист (Своге) разби на пух и прах тима на Септември (София) с 5:1 на своя стадион в среща от 15-ия кръг на Втора лига.

След този мач столичани са 6-и с актив от 21 точки, а "шоколадите" са на 7-ата позиция с точка по-малко от своя противник.

Диян Христов откри за домакините от Своге в 32-ата минута, а в самия край на полувремето Долапчиев успя да удвои преднината им.

Отново Долапчиев бе точен за класическия резултат в 59-ата минута, а гостите стигнаха до почетен гол чрез Арсов в 73-ата минута.

До края Спортист вкара още два гола чрез Долапчиев, който оформи своя хеттрик в 82-ата минута, както и Рамадан, който бе точен в 90-ата минута.

Снимка: Sportal.bg