Трявна Спартак (Плевен)

Трявна удари Спартак Плевен

Отборът на Трявна се наложи над Спартак Плевен с резултат 2:1 в мач от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Половин час след началния съдийски сигнал  Васил Андреев се възползва от грешка на плевенскиястраж Димитър Височков и откри резултата.  В 53-ата минута Иво Върбанов възстанови равенството. Последваха нови възможности за Спартак, но топката така и не влезе във вратата на домакините.

В 65-ата минута отборът на Спартак остана с човек по-малко, след като Стивън Славков получи втори жълт и съответно червен картон.

В 86-ата минута Христо Цонев шутира, топката се отклони от гърба на плевенски футболист и влезе в мрежата.