Севлиево Левски 2007 (Левски)

Севлиево вкара два на Левски (Левски)

Отборът на Севлиево се наложи като гост над Левски с резутлат 2:0 в мач от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига.

В 51-ата Николай Банов откри резултата за гостите, а В 61-ата пък Добрин Петров оформи крайното - 2:0.

В 68-ата минута Траян Димитров нацели гредата от пряк свободен удар. В 75-ата минута домакините поискаха дузпа за игра с ръка на севлиевски футболист, но реферът остана безмълвен. Два опасни удара отправи Виктор Иванов.

Стартови състави:

Левски град Левски: 1. Васил Тодоров, 21. Цветослав Игнатов, 5. Веселин Митев, 70. Теодор Михайлов, 20. Цветомир Димитров, 11. Джанко Танев, 22. Траян Димитров, 8. Виктор Иванов, 7. Благовест Ленков, 18. Кристиян Бориславов Иванов, 10. Евгени Систов (капитан).