Манчестър Юнайтед

Реакцията на Бруно Фернандеш при изравнителния гол на Кавани доказва, че той е истинският лидер на Ман Юнайтед + ВИДЕО

Отборът на Ман Юнайтед постигна страхотен обрат срещу Саутхемптън през уикенда. "Червените дяволи" губеха с 0:2 на почивката, но стигнаха до пълен обрат през второто полувреме след страхотно представяне на Единсон Кавани.

В 60-ата минута Бруно Фернандеш намали след асистенция на уругваеца, а 14 минути по-късно Кавани изравни. В 92-ата минута бившият нападател на ПСЖ се разписа и донесе успеха на своя тим.

Феновете на Ман Юнайтед забелязаха реакцията на Бруно Фернандеш след изравнителното попадение на "червените дяволи".

Докато Кавани празнуваше гола си с Матич и Линдельоф, Фернандеш надъхваше съотборниците си да побързат, за да се опитат да спечелят трите точки.

Фернандеш има 36 гола с фланелката на "червените дяволи", в които е отбелязал 22 гола и е записал 13 асистенции.