ГОЛЯМА ДРАМА! Интер шокира Гладбах в Германия и може да има въртележка в Група В от Шампионската лига

Интер постигна победа с 3:2 при визитата си на Борусия Мьонхенгладбах на "Борусия Парк" в среща от предпоследния кръг на Група В на Шампионската лига.

Така е възможна "въртележка" в последния кръг и невероятното може да се случи, а то е "нерадзурите" да преминат групите при определен сценарий.

Той минава през победа над Шахтьор Донецк в последния си мач и загуба на Реал срещу Гладбах.

Дармиан откри за гостите от Милано в 17-ата минута, но в продължението на първото полувреме Плеа успя да изравни.

Лукаку върна аванса на Интер в 64-ата минута, а отново той бе точен в 73-ата и увеличи преднината на гостуващия тим на 1:3.

Силите на Гладбах стигнаха за още един гол на Плеа в 76-ата минута, а освен това попадение на домакините бе отменено от VAR заради засада в 83-ата минута.