Реал Мадрид

Видео от първия гол на Шахтьор срещу Реал показа слабата игра на белия балет в защита

Отборът на Шахтьор Донецк изненада Реал Мадрид и го победи с резултат 2:0, с което направи последните мачове от групата изключително интересни.

И 4-те отбора имат шанс да се класират в следващата фаза.

Водач е немският Борусия (Мьонхенгладбах) с 8 точки, а Шахтьор и Реал са с по 7 пункта. Интер е четвърти с 5 точки.

Бразилският нападател Дентиньо откри резултата за украинския тим в 57-ата минута след изключително слаба игра на "кралския клуб" в защита.

Цели 5 футболиста на Реал бягаха в групичка и буквално наблюдаваха атаката на домакините. Последва неразбирателство в защита и Шахтьор откри резултата.

Манор Соломон офори крайния резултат в полза на Реал в 82-ата минута.