Манчестър Юнайтед

Феновете забелязаха как Бруно Фернандеш казва на Солскяер да направи смяна в двубоя с ПСЖ + ВИДЕО

Ман Юнайтед допусна загуба от ПСЖ с резултат 3:1 в сряда вечер и много от феновете на "червените дяволи" обвиниха наставника на тима Оле Гунар Солскяер.

Солскяер не смени полуащитника Фред, който получи жълт картон през първата част за удар с глава срещу Леандро Паредес.

През второто полувреме бразилецът си изкара втори жълт и съответно червен картон.

Публикуваха видео, в което полузащитникът на Юнайтед Бруно Фернандеш казва на Солскяер да направи смяна, но въпреки това наставникът на "червените дяволи" изчака 74-ата минута, за да пусне в игра Пол Погба на мястото на Маркъс Рашфрод.

В 79-ата минута Солскяер направи още две промени, но това не помогна на отбора му да стигне до равенството, което щеше да е достатъчно на отбора да се класира за следващите фаза.

Самият Солскяер заяви след двубоя, че е трябвало да смени Фред.

"Фред игра добре, но може би трябваше да го сменя. Но той се представяще добре и нямаше причина да го вадя от игра", коментира наставникът на Юнайтед.