ПСЖ Манчестър Юнайтед

МакТоминей: ПСЖ не играят правилен футбол! Играчите им падат твърде лесно

Полузащитникът на Ман Юнайтед Скот МакТоминей остана разочзрован от загубата на "червените дяволи" от ПСЖ с резултат 1:3 в мач от груповата фаза на Шампионската лига.

През първото полувреме МакТоминей влезе в конфронтация със суперзвездата на парижани Неймар, след като футболитът на Юнайтед го настъпи.

Напрежението между тях се пренесе и след края на първата част, след като МакТоминей бутна подигравателно бразилеца в гръб и Неймар му поиска обяснение за постъпката.

"Беше ни трудно заради начина, по който те се държаха на терена. Трудно е да приемем начинът, по който играта се разви и някои решения на съдията. Дали играчите на ПСЖ падат твърде лесно? Всички можете да го видите. Не е футбол, когато даден отбор играе по този начин", коментира МакТоминей след края на мача.