Клуж ЦСКА

Клуж и ЦСКА не се победиха, Соу с два пропуска

Отборите на Клуж и ЦСКА-София не се победиха 0:0 в мач от груповата фаза на Лига Европа.

Още във 2-ата минута Перейра стреля много опасно, но топката мина покрай дясната греда. В 5-ата минута Кери центрира от корнер, Антов засече технично с пета, но Камора успя да изчисти пред голлинията.

В 12-ата минута след груба грешка на Жеферсон, Дебелюх се озова очи в очи с Бусато, но стражът на "армейците" се намеси и спаси.

До края на първата част не се случи почти нищо интересно.

Втората част започна добре за българския отбор. В 49-ата минута Санкаре подаде към Юга, който напредна и стреля мощно, шутът затрудни Балградан, окйто изби пред себе си, но Соу бе твърде далеч за да направи добавка в празната врата.

В 69-ата минута Али Соу се отличи със страхотен пропуск, след като беше изведен очи в очи със стража на домакините.

В 77-ата минута Соу се отличи с нов пропуск, след като не успя да засече добре едно центриране на Вион.

В 84-ата минута Чипчиу падна симулативно за дузпа в наказателното поле и съдията му показа втори жълт и съответно червен картон.

КЛУЖ - ЦСКА-СОФИЯ 0:0

КЛУЖ: 34. Балградеан, 16. Сушич, 4. Манеа, 3. Бурка, 45. Камора, 27. Чипчиу, 8. Докович, 99. Рондон, 7. Паун, 11. Перейра, 22. Дебелюх

ЦСКА-СОФИЯ: 1. Бусато, 26. Антов, 2. Матей, 11. Занев, 15. Вион, 21. Юга, 3. Жеферсон, 8. Кери, 13. Санкаре, 22. Соу, 30. Йомов