Созопол Локомотив София

Изненада край морето! Созопол удари Локо (София) у дома и нанесе сериозен удар по амбициите на гостите

Созопол нанесе сериозен удар върху амбициите на Локомотив (София), след като постигна победа с 2:0 над "железничарите" на свой терен.

Това се случи в среща от 16-ия кръг на Втора лига в която гостите от столицата бяха фаворити за крайния успех.

След този мач Локо вече е 4-и в класирането с актив от 29 точки и е на 3 точки от върха, докато "небесно-сините" са 9-и с 18 точки.

Още в 6-ата минута Яни Николов отправи хубав удар с воле около границата на наказателното поле с който "матира" Ивайло Василев.

Вторият удар за гостите бе в 44-ата минута, когато Иван Колев след прекрасен удар с глава успя да удвои за домакините и да оформи крайния резултат.

В този мач домакините бяха без своя старши-треньор Маргарит Димов, който е диагностициран с COVID-19.