Спортист - Своге Локомотив (ГО)

Спортист (Своге) продължава да прави чудеса под ръководството на Ивайло Василев, този път разби с класика Локомотив (ГО)

Спортист (Своге) продължава с впечатляващото представяне под ръководството на младия си треньор Ивайло Василев, след като в мач от 16-ия кръг на Втора лига разби Локомотив (Горна Оряховица) с 3:0.

Специалистът пристигна в отбора малко след началото на сезона, а под негово ръководство тимът заедно с Пирин се намира в най-добра форма във втория ешалон.

Успехът на домакините бе донесен от Томи Костадинов, който се разписа от дузпа в 35-ата минута и Айкут Рамадан, който вкара две попадения съответно в 49-ата и 60-ата минути.

След спечелените три точки Своге е 6-и в класирането с 24 пункта, докато Локо е на 14-ата позиция с актив от 14 точки.