Янтра Габрово Добруджа

Янтра постигна жизненоважна победа над Добруджа в дербито на новаците и вече може да диша по-спокойно

Янтра постигна много ценна победа с 2:1 над Добруджа в среща от 16-ия кръг на Втора лига, която се игра в Габрово.

Така домакините, които са водени от Коце Ангелов, вече могат да дишат малко по-спокойно и са предпоследни в класирането с 12 точки, с 5 пред последния Нефтохимик.

Добричлии от своя страна са 11-и с актив от 16 пункта.

В 22-ата минута габровци стигнаха до гол аванс след автогол на Адемов, но все пак осем минути по-късно Казаков бе точен от дузпа и изравни за гостите.

Победното попадение за Янтра бе дело на Християн Кожухаров, който вкара от дузпа в 95-ата минута.