Манчестър Юнайтед

Бруно Фернандеш подобри рекорд във Висшата лига за само едно полувреме срещу Уест Хем + СТАТИСТИКА

Полузащитникът на Ман Юнайтед Бруно Фернандеш се намира в страхотна форма след трансфера си на "Олд Трафорд".

Фернандеш е най-важният футболист в селекцията на Оле Гунар Солскяер, като за 38 двубоя за "червените дяволи" има 22 гола и 14 асистенции.

В двубоя срещу Уест Хем португалецът се появи в игра на почивката и беше с основна заслуга за обрата на своя тим. Юнайтед губеше с 0:1 на почивката, но стигна до пълен успех - 3:1.

Фернандеш създаде цели 8 положения за своите съотборници, което е рекорд във Висашта лига за този сезон. Интересното е, че той го постигна само за 45 минути...