Царско село Левски

Царско село не успя да победи 9 от Левски

Отборите на Царско село и Левски не се победиха - 2:2 в двубой от последния 16-и кръг за 2020 година на efbet Лига.

Домакините успяха да поведат в резултата чрез Мартин Кавдански в 20-ата минута след груба грешка в защитата на Левски. Найденов не успя да изчисти топката при едно центриране от фаул и тя отиде на главата на Бандаловски, който надскочи своя пазач и удари дясната греда на Кръстев. При добавката опитният бранител на Царско село Кавдански бе най-съобразителен, като за пореден път Даске бе изпреварен и топката спря в мрежата за 1:0.

Найджъл Робърта обаче изравни в 25-ата за "сините", след като се възползва от подаване на Стаматов.

Червен картон получи Орлин Старокин в 37-ата минута, след като си изпроси два жълти картона в рамките на 15 секунди за спор с рефера.

Въпреки това в 38-ата минута гостите стигнаха до пълен обрат след попадение на Станислав Иванов.

В 64-ата минута Реян Даскалов възстанови равенството, а "сините" останаха с 9 души след червен картон на Илия Юруков в 77-ата минута.

В самия край на двубоя Балтанов от тима на домакините също беше изгонен, но това не повлия на крайния резултат.