Ливърпул Кристъл Палас

Страхотен Ливърпул заби 7 попадения на Кристъл Палас + ВИДЕО

Отборът на Ливърпул се наложи над Кристъл Палас с резултат 7:0 в мач от 14-ия кръг на ангийската Висша лига.

"Мърсисайдци" се откъснаха на върха с 6 точки преднина преди изиграването на останалите двубои от върха. Кристъл Палас е 12-ти с 18 точки.

Такуми Минамино откри резултата за гостите още в 3-ата минута, а в 35-ата Садио Мане удвои. До края на полувремето Роберто Фирмино вкара още едно попадения за своя тим.

В 52-ата Джорджън Хендерсън вкара четвърто попадение за Ливърпул, а Фирмино в 68-ата с втория си гол направи резултата 5:0.

Влезлият като резерва Мохамед Салах оформи крайното - 7:0 с голове в 81-ата и 84-ата минути.