Барселона Гранада

Барселона разби Гранада, Меси и Гризман с по два гола + ВИДЕО

Отборът на Барселона се наложи над Гранада с категоричното 4:0 в мач от 18-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Гостите успяха да поведат в резултата още в 12-ата минута чрез Антоан Гризман, а в 35-ата французинът асистира на Лео Меси за второто попадение на "каталинците".

В 42-ата Меси от пряк свободен удар направи резултата класически, а отново Гризман в 63-ата оформи крайното - 4:0.

В 78-ата минута Валехо от тима на домакините получи директен червен картон и остави своя тим с 10 души.

Отборът на Барселона е на 3-ата позиция с класирането с 34 точки, докато Гранада е 7-и с 24.