Балкан

Балкан (Ботевград) надделя над Витоша U19 в първата си контролна среща от зимната подготовка

Балкан победи в първата си контрола среща с 2:1 Витоша U19, като тя бе играна на стадион Академик в София.

След нулева първа част и много борба на терена, през второто полувреме дойдоха и головете.

Ангел Ангелов откри за Балкан след мощна тупалка, а след това Витоша изравни, но в 67 минута след  пробив и подаване на новото попълнение Павел Петков друго ново попълнение - Иво Иванов, вкара красив гол с глава.

До края Витоша можеше да изравни, но пропусна две възможности. В този мач Балкан игра с два различни състава в двете полувремена