Загорец Локомотив (ГО)

Локо (ГО) се наложи над Загорец

Отборът на Локомотив ГО се наложи над Загорец с резултат 3:2 в контролна среща, която се игра на стадион "Загорец" в град Нова Загора.

Още във 2-ата минута Иван Стоянов откри резултата за домакините след грешка в защитата на Локомотив. В 20-ата минута Пламен Иванов покачи резултата на 2:0 отново след грешка в защитата на гостите. Шест минути по-късно Хардалов можеше да отбележи, но ударът му срещна напречната греда. С пропуски за "черно-белите" през тази първа част се отличиха Митев, Яшар и Мирчев.

В 36-ата минута Мирчев намали на 2:1 от дузпа след нарушение срещу Стефанов.

В 75-та минута Владислав Мирчев отбеляза за 2:2, а той оформи своя хеттрик и крайният резултат в 85-ата минута.