Ювентус Наполи

Ювентус спечели Суперкупата на Италия! Роналдо и Мората донесоха успеха срещу Наполи

Отборът на Ювентус спечели Суперкупата на Италия след успех над Наполи с резултат 2:0.

Кристиано Роналдо в 64-ата минута откри резултата за "старата госпожа", като португалецът се възползва от грешка в защитата на Наполи.

В 80-ата минута Лоренцо Инсиние можеше да изравни за неаполитанци, но пропусна да се разпише от дузпа.

В последните секунди Алваро Мората вкара второ попадение за "бианконерите" и оформи крайното - 2:0.

ЮВЕНТУС - НАПОЛИ 2:0

1:0 Кр. Роналдо (64)

2:0 Алваро Мората (90)

ЮВЕНТУС (4-4-2): Шчесни - Куадрадо, Бонучи, Киелини, Данило - Маккени, Артур, Бентанкур, Киеза (46-Бернардески) - Кулушевски, Роналдо

НАПОЛИ (4-2-3-1): Оспина - Ди Лоренцо, Манолас, Кулибали, Марио Руи - Бакайоко (67-Елмас), Деме - Лозано, Жиелински, Инсиние - Петаня (72-Мертенс)

СТАДИОН: "Мапеи", Реджо Емилия

СЪДИЯ: Паоло Валери