Ливърпул Бърнли

Бърнли шокира Ливърпул на Анфийлд! Мърсисайдци вече 4 мача нямат попадение във Висшата лига

Отборът на Бърнли се наложи над Ливърпул с резултат 1:0 в мач от 18-ия кръг на английската Висшата лига.

"Мърсисайдци" нямаха загуба в 68 поредни двубоя на "Анфийлд", но днес на серията им беше сложен край!

Единственото попадение в двубоя отбеляза Ашли Барнс в 83-ата минута от дузпа.

С големи пропуски за Ливърпул се отличиха Дивок Ориги през първата част и Мохамед Салах в 60-ата минута.

Ливърпул остава на 4-ата позиция с 34 точки, докато Бърнли вече е 16-ти с 19 пункта.

ЛИВЪРПУЛ - БЪРНЛИ 0:1

0:1 - Барнс (83-д)

ЛИВЪРПУЛ: Алисон, Александър-Арнолд, Фабиньо, Матип, Робъртсън, Тиаго, Шакири, Вайналдум, Окслейд-Чембърлейн, Мане, Ориги

БЪРНЛИ: Поуп, Лоутън, Тарковски, Мий, Тейлър, Макнийл, Уестууд, Браунхил, Брейди, Ууд, Барнс