Реал Мадрид Алавес

Реал Мадрид вкара 4 на Алавес, Азар с гол и асистенция + ВИДЕО

Отборът на Реал Мадрид се наложи като гост над Алавес с резултат 4:1 в мач от 20-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Касемиро откри резултата за "белия балет" още в 15-ата минута, а в 41-ата Карим Бензема удвои след асистенция на Еден Азар.

В продължението на пъравата част Азар отбеляза второто си попадение в Ла Лига от началото на сезона.

Хоселу в 59-ата намали за домакините, но Бензема в 70-ата вкара 4-то попадение за "белия балет" и оформи крайното - 4:1.

Реал Мадрид е на 2-ата позиция в класирането на 4 точки зад лидера Атлетико, но "дюшекчиите" са с 2 мача по-малко.