Академия (Ботев) ОФК Бдин 1923 (Видин)

Дубълът на врачани с равен срещу Бдин Вд

Без победител приключи контрола та във Видин между местния Бдин и втория отбор на Ботев Враца - 2:2. Гостите откриха резултата с 13-ата минута, когато Асен Русинов стреля неспасяемо от над 20 метра. В 20-ата обаче Денис Гърлов бе изведен сам срещу врачанския страж и го преодоля - 1:1. Пълният обрат стана факт в 31-ата минута, когато лидерът на домакините Александър Соколов вкара от фаул за 2:1. Няколко минути по-късно обаче навършилият вчера 17 години Теодор Георгиев се възползва от подаване на Русинов и заби втория гол за Ботев.

След почивката и двата отбора създадоха по няколко ситуации. За видинчани пропусна да реализира Гърлов, а за врачани Йордан Желев.