ЦСКА 1948 Царско село

ЦСКА 1948 започна втория полусезон в efbet лига с драматична победа над Царско село

ЦСКА 1948 победи Царско село с 2:1 в двубой от 17-ия кръг на efbet лига.

"Червените" поискаха дузпа в началото на мача, но реферът замълча, а в 234-ата минута откриха резултата с автогол на Панайотос Лука (1:1). Царско село отвърна с невероятен пропуск на Андерсон Кордейро, не успял да вкара сам срещу вратата.

През втората част продължи да ври и кипи пред двете врати, а Царско село стигна до равенството в 67-ата минута с попадение на Димитър Костадинов, разписал се в първия си мач за тима.

Само шест минути след това ЦСКА 1948 Балтанов фаулира Топузов в наказателното поле, а Георги Русев се разписа от дузпа за 2:1.

Десет минути по-късно гостите удариха греда след удар на Манев.