Вихър (Славяново) Академия (Ботев)

Вихър с класика срещу дубъла на Ботев (Враца)

Отборът на Вихър се наложи над дубъла на Ботев (Враца) с резултат 3:0 в отложен мач от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига.

В средата на първото полувреме, Ивайло Иванов беше фаулиран в наказателното поле на гостите и капитанът Светослав Кръстев реализира отсъдената дузпа. Само 10 минути по-късно Ивайло Иванов удвои. Йоан Петков оформи крайното - 3:0 в 70-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кристиян Тафраджийски.

Стартови състави:

Вихър: 1. Светлин Линев, 17. Станислав Иванов, 23. Тони Паликрушев, 4. Светослав Кръстев (капитан), 8. Светлин Златарев, 18. Жюлиен Бенков, 88. Цветан Петров, 10. Йоан Петков, 7. Милен Тодоров, 5. Кристиян Тафраджийски, 14. Ивайло Емилов Иванов.

Ботев II Враца: 34. Христо Георгиев, 3. Любослав Петров (капитан), 17. Александър Добчев, 22. Георги Радев, 18. Кристиян Георгиев, 23. Асен Русинов, 28. Любослав Младенов, 10. Теодор Георгиев, 21. Станислав Петков, 81. Виктор Василев, 9. Йордан Желев.