Янтра (Полски Тръмбеш) Левски (Лом)

Левски (Лом) започна втория полусезон с победа над Янтра (Полски Тръмбеш), Петков с фамозен гол

Левски (Лом) постигна победа с 2:1 при домакинството си на Янтра (Полски Тръмбеш), което обаче бе на стадиона в Чипровци.

Така отборът продължава да бъде без загуба в Северозападната Трета лига и се откъсна на 10 точки от втория в таблицата Севлиево.

Мурадов успя да открие за домакините още в 10-ата минута, след като стражът на гостите направи не особено прецизна намеса и в крайна сметка Лом тръгна с ранен гол напред.

В 24-атa минута новото попълнение на "сините" Петко Петков удвои с прекрасна странична ножица, но в 74-ата минута Левски остана с човек по-малко заради червения картон на Диян Вълков.

Стражът излезе от зоната си и фаулира грубо Ростислав Данчев от гостите заради което бе и изгонен от игра.

Силите на гостите стигнаха за почетен гол, който бе дело на Данчев, който в последната секунда намали.