Партизан Пещера (Галата)

Партизан вкара 4 на Пещера (Галата)

Отборът на Партизан Червен бряг се наложи над Пещера (Галата) с резултат 4:1 в мач от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините напълно надиграха съперника и можеха да победят с по-убедителен резултат.

В 20-ата минута Христо Димов откри резултата, а малко след това гостите можеха да изравнят, но с две страхотни намеси се отличи вратарят Веселин Ганчев.

В 26-ата минута Димов подаде и Петьо Славчев вкара втори гол за своя тим. Той, Димов, Димитър Димитров и Ангел Русев се отличиха с пропуски до края на полувремето.

Все пак края на първата част Дилян Димитров направи резултата класически. С нови пропуски се отличиха Русев и Александър Александров.

В 75-ата минута Илиев намали за 3:1, но няколко мнути преди края Димов оформи крайното – 4:1.

Стартови състави:

Партизан: 12. Веселин Ганчев, 23. Петьо Петков, 16. Галин Великов (капитан), 20. Дилян Димитров, 7. Калоян Тодоров, 11. Любомир Иванов, 6. Тихомир Дамянов, 8. Димитър Димитров, 10. Христо Димов, 15. Ангел Русев, 5. Петьо Славчев.

Пещера: 1. Огнян Андреев, 15. Златко Радославов, 17. Младен Сергеев Младенов (капитан), 22. Младен Северинов Младенов, 8. Младен Русков, 4. Младен Ивайлов, 23. Милко Милков, 6. Румен Миков, 10. Альоша Илиев (капитан), 94. Младен Ванев Младенов, 9. Славей Младенов.