Локомотив (ГО) Локомотив София

Локо (ГО) и Локо (София) не се победиха

Отборите на Локо (ГО) и Локо (Сф) не се победиха - 0:0 в мач от 19-ия кръг на Втора лига.

Двубоят започна много грубо и още в 1-ата минута тежък сблъсък между Иван Пенев и Григор Долапчиев доведе до аркада на окото за футболиста на гостите от София. Малко след това терена напусна принудително Виктор Матев с тежка травма.

В 16-ата минута Петко Цанев можеше да открие, но ударът му с глава мина встрани. Николай Цветков стреля опасно в 32-ата минута, а 10 минути по-късно гостите можеха да открият, но вратарят на Локо (ГО) се намеси и изчисти от голлинията след дно центриране от корнер.

В 49-ата минута Томислав Павлов можеше да открие, но стреля слабо. Няколко секунди по-късно Диков опита удар с глава, но топката премина над напречната греда.

В 60-ата минута Николай Цветков се въползва от центриране на Педро Ферари, но ударът му с глава излезе в аут. В 70-ата минута Цветков стреля опасно, но топката срещна гредата. Демона се отчете с пропуск в 84-ата минута.