Борислав (Първомай) Карнобат

Обзор след 18-ия кръг на Югоизточната Трета лига

20.02.2021 Черноморец Черноморец  2 - 0 Родопа  Родопа

1:0 - 34' Мариян Иванов Тонев (9)

2:0 - 88' Мариян Иванов Тонев (9) Д

 

20.02.2021 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  1 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947

1:0 - 11' Георги Иванов Куртев (13)

1:1 - 40' Александър Красимиров Дайов (8)

 

 

20.02.2021 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  6 - 0 Спартак (Пловдив)   Спартак (Пловдив)

1:0 - 8' Борислав Станимиров Хаджиев (9)

2:0 - 20' Тодор Стоянов Тодоров (21)

3:0 - 23' Запрян Тодоров Запрянов (7)

4:0 - 73' Тодор Стоянов Тодоров (21)

5:0 - 76' Мулту Метинов Алиев (25)

6:0 - 86' Веселин Костадинов Филипов (6)

 

20.02.2021 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 1 Розова долина  Розова долина

0:1 - 5' Венцислав Николаев Иванов (18)

 

 

20.02.2021 Хасково Хасково  5 - 0 Несебър  Несебър

1:0 - 33' Иван Тошев Иванов (8) Д

2:0 - 52' Иван Тошев Иванов (8) 

3:0 - 66' Димитър Христов Палазов (3)

4:0 - 75' Иван Стойчев Христов (20) А

5:0 - 77' Джан Орхан Халим (11) Д

 

Червени картони: 88' Димитър Попов (Несебър), 88' Джан Халим (Хасково) 

20.02.2021 Ямбол 1915 Ямбол 1915   1 - 4 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив

0:1 - 23' Милен Иванов Танчев (13)

0:2 - 53' Олджай Метинов Алиев (11)

1:2 - 81' Величко Митков Величков (17) А

1:3 - 85' Милен Иванов Танчев (13)

1:4 - 90' Георги Костадинов Георгиев (9)

20.02.2021 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  4 - 1 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)

1:0 - 33' Андрей Огнянов Атанасов (9)

2:0 - 38' Андрей Огнянов Атанасов (9)

3:0 - 40' Андрей Огнянов Атанасов (9)

4:0 - 41' Андрей Огнянов Атанасов (9) Д

4:1 - 61' Христо Пенев Христов (11)

 

21.02.2021 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  2 - 0 Карнобат  Карнобат

1:0 - 28' Лъчезар Стефанов Лясков (7)

2:0 - 43' Ремзи Али Неджип (11)

 

Червен картон: 60' Стоян Калпаклиев

 

21.02.2021 Извор (с. Горски извор) Извор (с. Горски извор)  отложен Загорец  Загорец

 

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 47 9 9 0 0 9 6 2 1 18 15 2 1 40:11
2 Загорец 41 10 9 1 0 6 4 1 1 16 13 2 1 50:10
3 ФК Марица Пловдив 39 8 5 2 1 9 7 1 1 17 12 3 2 39:14
4 Гигант (Съединение) 33 9 6 0 3 9 4 3 2 18 10 3 5 32:15
5 Розова долина 33 9 6 2 1 8 4 1 3 17 10 3 4 40:28
6 Левски (Карлово) 32 9 6 1 2 9 4 1 4 18 10 2 6 32:30
7 Димитровград 1947 31 9 6 0 3 9 3 4 2 18 9 4 5 22:17
8 Борислав (Първомай) 22 9 2 3 4 9 4 1 4 18 6 4 8 25:25
9 Атлетик (Куклен) 22 8 4 1 3 9 3 0 6 17 7 1 9 21:22
10 Родопа 21 9 5 0 4 9 1 3 5 18 6 3 9 25:24
11 Карнобат 20 9 3 2 4 9 2 3 4 18 5 5 8 21:29
12 Спартак (Пловдив) 19 9 2 3 4 8 3 1 4 17 5 4 8 21:30
13 Извор (с. Горски извор) 18 8 4 4 0 9 0 2 7 17 4 6 7 21:21
14 Хасково 17 7 2 1 4 10 3 1 6 17 5 2 10 17:26
15 Сокол (Марково) 17 9 3 1 5 9 2 1 6 18 5 2 11 23:35
16 Ямбол 1915 16 9 3 2 4 9 1 2 6 18 4 4 10 14:28
17 Несебър 15 9 2 5 2 9 1 1 7 18 3 6 9 16:41
18 Верея (Стара Загора) 3 9 0 0 9 9 1 0 8 18 1 0 17 18:71

 

 

ДОМАКИН ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА:

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Загорец 28 10 9 1 0 37:3
2 Черноморец 27 9 9 0 0 22:3
3 Розова долина 20 9 6 2 1 30:13
4 Левски (Карлово) 19 9 6 1 2 16:9
5 Гигант (Съединение) 18 9 6 0 3 14:5
6 Димитровград 1947 18 9 6 0 3 13:7
7 ФК Марица Пловдив 17 8 5 2 1 20:5
8 Извор (с. Горски извор) 16 8 4 4 0 14:5
9 Родопа 15 9 5 0 4 19:10
10 Атлетик (Куклен) 13 8 4 1 3 13:7
11 Несебър 11 9 2 5 2 11:8
12 Ямбол 1915 11 9 3 2 4 11:12
13 Карнобат 11 9 3 2 4 12:14
14 Сокол (Марково) 10 9 3 1 5 12:18
15 Борислав (Първомай) 9 9 2 3 4 13:14
16 Спартак (Пловдив) 9 9 2 3 4 11:14
17 Хасково 7 7 2 1 4 9:11
18 Верея (Стара Загора) 0 9 0 0 9 9:33

 

ГОСТ ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 ФК Марица Пловдив 22 9 7 1 1 19:9
2 Черноморец 20 9 6 2 1 18:8
3 Гигант (Съединение) 15 9 4 3 2 18:10
4 Загорец 13 6 4 1 1 13:7
5 Борислав (Първомай) 13 9 4 1 4 12:11
6 Димитровград 1947 13 9 3 4 2 9:10
7 Розова долина 13 8 4 1 3 10:15
8 Левски (Карлово) 13 9 4 1 4 16:21
9 Спартак (Пловдив) 10 8 3 1 4 10:16
10 Хасково 10 10 3 1 6 8:15
11 Карнобат 9 9 2 3 4 9:15
12 Атлетик (Куклен) 9 9 3 0 6 8:15
13 Сокол (Марково) 7 9 2 1 6 11:17
14 Родопа 6 9 1 3 5 6:14
15 Ямбол 1915 5 9 1 2 6 3:16
16 Несебър 4 9 1 1 7 5:33
17 Верея (Стара Загора) 3 9 1 0 8 9:38
18 Извор (с. Горски извор) 2 9 0 2 7 7:16

 

СЛЕДВАЩ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
27.02.2021 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  - Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
27.02.2021 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  - Ямбол 1915   Ямбол 1915
27.02.2021 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  - Хасково  Хасково
27.02.2021 Несебър Несебър  - Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
27.02.2021 Розова долина Розова долина  - Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
27.02.2021 Спартак (Пловдив) Спартак (Пловдив)   - Извор (с. Горски извор)  Извор (с. Горски извор)
27.02.2021 Загорец Загорец  - Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
27.02.2021 Димитровград 1947 Димитровград 1947   - Черноморец  Черноморец
27.02.2021 Родопа Родопа  - Карнобат  Карнобат


Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK