Байерн Мюнхен Лацио

Шампионът Байерн разби Лацио като гост + ВИДЕО

Отборът на Байерн Мюнхен се наложи над Лацио като гост с категоричното 4:1 в първи 1/8-финален мач от Шампионската лига.

Гостите успяха да поведат в резултата още в 9-ата минута чрез Робърт Левандовски след огромна грешка в защитата на италианския тим.

В 24-ата минута младокът Джамал Мусиала удвои преднината за своя тим и се превърна в най-младия англичанин, който се е разписвал в турнира.

Лерой Сане в 42-ата минтуа направи резултата класически след една контраатака на баварците.

В 47-ата Ачерби си отбеляза автогол, но само две минути по-късно Кореа в 59-ата върна едно попадение за домакините.

До края на двубоя не паднаха повече голове. Реваншът е на 17-ти март.