Академия (Ботев) Дреновец (Дреновец)

Обзор след 18-ия кръг на Северозападната Трета лига

20.02.2021 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  4 - 0 Етър-2  Етър-2

1:0 - 19' Евгени Венциславов Систов (10)

2:0 - 55' Евгени Венциславов Систов (10)

3:0 - 67' Евгени Венциславов Систов (10) Д

4:0 - 73' Венцислав Валериев Миленов (22)

 

21.02.2021 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  1 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)

0:1 - 17' Павел Ивайлов Петков (22)

1:1 - 82' Денис Пламенов Георгиев (7)

 

21.02.2021 Трявна Трявна  0 - 2 Севлиево   Севлиево

0:1 - 62' Атанас Юлиянов Георгиев (10)

0:2 - 66' Галин Мирославов Стоянов (11)

 

21.02.2021 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  1 - 3 Локомотив 1927 (Дряново)  Локомотив 1927 (Дряново)

0:1 - 62' Христо Христов Цонев (11)

0:2 - 64' Момчил Петров Савов (9)

0:3 - 70' Константин Николаев Йорданов (8)

1:3 - 86' Пламен Валериев Венелинов (20)

 

21.02.2021 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  2 - 2 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)

0:1 - 12' Ивайло Емилов Иванов (14)

1:1 - 56' Михаил Любомиров Ганев (22)

2:1 - 77' Мартин Евгениев Колев (16)

2:2 - 88' Йоан Ивалинов Петков (10)

 

21.02.2021 Левски (Лом) Левски (Лом)  2 - 1 Янтра (Полски Тръмбеш)  Янтра (Полски Тръмбеш)

1:0 - 9' Раиф Арифов Мурадов (20)

2:0 - 24' Петко Кирилов Петков (19)

2:1 - 90+3' Ростислав Величков Данчев (10)

 

Червен картон: 74' Диян Вълков (Левски Лом) 

21.02.2021 Павликени Павликени  0 - 0 ОФК Локомотив Мездра  ОФК Локомотив Мездра

 

21.02.2021 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  4 - 1 Пещера (Галата)  Пещера (Галата)

1:0 - 20' Христо Веселинов Димов (10)

2:0 - 38' Петьо Славчев Петров (5)

3:0 - 41' Дилян Симеонов Димитров (20)

3:1 - 75' Альоша Младенов Илиев (10)

4:1 - 79' Христо Веселинов Димов (10)


21.02.2021 Академия (Ботев) Академия (Ботев)  5 - 1 Дреновец (Дреновец)  Дреновец (Дреновец)

1:0 - 6' Виктор Оливер Василев (81)

2:0 - 19' Виктор Оливер Василев (81)

3:0 - 32' Виктор Оливер Василев (81)

3:1 - 49' Александър Славейков Веселинов (25)

4:1 - 68' Виктор Оливер Василев (81)

5:1 - 79' Мирослав Калинов Маринов (15)

 

Червен картон: 64' Людмил Иванов (Дреновец) 

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Левски (Лом) 44 9 7 2 0 9 6 3 0 18 13 5 0 39:6
2 Севлиево 37 9 6 2 1 9 5 2 2 18 11 4 3 36:14
3 Академия (Ботев) 36 9 6 2 1 9 5 1 3 18 11 3 4 40:18
4 Партизан (Червен бряг) 35 9 6 1 2 9 5 1 3 18 11 2 5 33:21
5 Вихър (Славяново) 34 9 8 1 0 9 2 3 4 18 10 4 4 35:16
6 Янтра (Полски Тръмбеш) 33 9 6 2 1 9 4 1 4 18 10 3 5 30:19
7 Спартак (Плевен) 32 9 6 1 2 9 4 1 4 18 10 2 6 40:19
8 Павликени 29 9 4 1 4 9 4 4 1 18 8 5 5 21:13
9 Локомотив 1927 (Дряново) 27 9 6 0 3 9 3 0 6 18 9 0 9 39:41
10 ОФК Локомотив Мездра 24 9 6 1 2 9 1 2 6 18 7 3 8 24:21
11 Левски 2007 (Левски) 23 9 4 2 3 9 2 3 4 18 6 5 7 25:21
12 Академик (Свищов) 19 9 4 1 4 9 2 0 7 18 6 1 11 22:33
13 Дреновец (Дреновец) 19 9 3 3 3 9 2 1 6 18 5 4 9 28:42
14 Първа атомна (Козлодуй) 18 9 3 0 6 9 2 3 4 18 5 3 10 23:29
15 Етър-2 18 9 5 1 3 9 0 2 7 18 5 3 10 19:33
16 Пещера (Галата) 15 9 4 3 2 9 0 0 9 18 4 3 11 30:49
17 Трявна 8 9 2 2 5 9 0 0 9 18 2 2 14 11:43
18 ОФК Бдин 1923 (Видин) 8 9 2 2 5 9 0 0 9 18 2 2 14 13:70

 

ДОМАКИН СЕВЕРОЗАПАДНА "В" ГРУПА:

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Вихър (Славяново) 25 9 8 1 0 27:3
2 Левски (Лом) 23 9 7 2 0 22:3
3 Академия (Ботев) 20 9 6 2 1 26:11
4 Севлиево 20 9 6 2 1 23:8
5 Янтра (Полски Тръмбеш) 20 9 6 2 1 20:8
6 Спартак (Плевен) 19 9 6 1 2 25:8
7 Партизан (Червен бряг) 19 9 6 1 2 21:9
8 ОФК Локомотив Мездра 19 9 6 1 2 18:8
9 Локомотив 1927 (Дряново) 18 9 6 0 3 25:16
10 Етър-2 16 9 5 1 3 16:11
11 Пещера (Галата) 15 9 4 3 2 20:13
12 Левски 2007 (Левски) 14 9 4 2 3 17:7
13 Павликени 13 9 4 1 4 11:8
14 Академик (Свищов) 13 9 4 1 4 15:13
15 Дреновец (Дреновец) 12 9 3 3 3 15:12
16 Първа атомна (Козлодуй) 9 9 3 0 6 9:14
17 Трявна 8 9 2 2 5 7:16
18 ОФК Бдин 1923 (Видин) 8 9 2 2 5 5:18

 

ГОСТ СЕВЕРОЗАПАДНА "В" ГРУПА:

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Левски (Лом) 21 9 6 3 0 17:3
2 Севлиево 17 9 5 2 2 13:6
3 Академия (Ботев) 16 9 5 1 3 14:7
4 Павликени 16 9 4 4 1 10:5
5 Партизан (Червен бряг) 16 9 5 1 3 12:12
6 Спартак (Плевен) 13 9 4 1 4 15:11
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 13 9 4 1 4 10:11
8 Първа атомна (Козлодуй) 9 9 2 3 4 14:15
9 Вихър (Славяново) 9 9 2 3 4 8:13
10 Левски 2007 (Левски) 9 9 2 3 4 8:14
11 Локомотив 1927 (Дряново) 9 9 3 0 6 14:25
12 Дреновец (Дреновец) 7 9 2 1 6 13:30
13 Академик (Свищов) 6 9 2 0 7 7:20
14 ОФК Локомотив Мездра 5 9 1 2 6 6:13
15 Етър-2 2 9 0 2 7 3:22
16 Трявна 0 9 0 0 9 4:27
17 Пещера (Галата) 0 9 0 0 9 10:36
18 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 9 0 0 9 8:52

 

СЛЕДВАЩ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
28.02.2021 Академия (Ботев) Академия (Ботев)  - ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
28.02.2021 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  - Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
28.02.2021 Пещера (Галата) Пещера (Галата)  - Павликени  Павликени
28.02.2021 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  - Левски (Лом)  Левски (Лом)
28.02.2021 Янтра (Полски Тръмбеш) Янтра (Полски Тръмбеш)  - Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
28.02.2021 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  - Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
28.02.2021 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  - Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
28.02.2021 Етър-2 Етър-2  - Трявна  Трявна
28.02.2021 Севлиево Севлиево   - Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)


Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK