Сливнишки герой Перун (Кресна)

Сливнишки герой с класика срещу Перун

Отборът на Сливнишки герой пое с победа в първият пролетен кръг на първенството в ЮЗ Трета лига. При отлични атмосферни условия в гр. Кресна, момчетата на Венци Рангелов и Петър малинов се наложиха с класическото 3-0 над домакините от Перун.

И трите попадения паднаха след почивката, като точни бяха завърналият се в тима Кристиян Николов в 70-ата, Марио Йорданов в 85-ата и Емил Симеонов в 88-ата минута. Сливничани на два пъти треснаха и греда, което се случи в 80-ата и 82-ата минути, когато Марио Йорданов нацели рамката на стража на Перун Атанас Тъпигьозов.

Сливнишки герой посвети победата си на своя бивш съотборник Петър Петров, който загина през декември м.г., в катастрофа.