Локомотив София Нефтохимик

Локомотив (София) вкара шест гола на Нефтохимик и направи поредна важна крачка към промоция в елита

Локомотив (София) постигна убедителна победа с внушителното 6:0 над последния Нефтохимик в мач от 20-ия кръг на Втора лига, който се игра на стадиона в Надежда.

След успеха си "железничарите" са втори в класирането с актив от 39 точки, като отборът се намира на 2 зад лидера Пирин.

Светослав Диков се разписа в 11-ата минута от дузпа за домакините, а Николай Цветков вкара две попадения в 30-ата и 35-ата минути за класическия резултат.

Диков отново бе точен в 55-ата минута за 4:0, а Валентин Николов и Калоян Стефанов вкараха също по едно попадение в 60-ата и 80-ата минута за крайния резултат.