Балкан

Разгром в Ботевград! Балкан съсипа Перун (Кресна) със 7:1, 16-годишен юноша бележи за домакините

Балкан (Ботевград) съсипа Перун (Кресна) на своя стадион и постигна разгромна победа със 7:1 в среща от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Калоян Бонев откри резултата за домакините, а Симеон Иванов удвои, като на почивката балканци имаха аванс от 2:0 в тяхна полза.

След това головете започнаха да падат един след друг и последователно се разписаха Павел Петков, Кристиян Ковачев - Бебето, Ангел Ангелов, отново Павел Петков и 16-годишния юноша на домакините Николай Миков, който вкара за 7:0.

Гостите стигнаха до почетен гол след автогол в 90-ата минута. След успеха си Балкан има 25 точки и се намира в "златната среда".