Сливнишки герой Рилски спортист

Сливнишки герой с трудна победа над Рилски спортист

Трудна победа с 1-0 като домакин постигна Сливнишки герой, надигравайки на собственият си стадион в Сливница гостуващият тим на Рилски спортист (Самоков).

Двубоя бе част от 19 кръг на ЮЗ трета лига и бе ръководен от съдийска бригада от София в състав: главен съдия Димитър Димитров и помощници Павлета Рашкова и Радостин Бодуров.

При отлични атмосферни условия и подготвен терен, двата отбора си спретнаха здрава битка, като през първата част, въпреки териториалното превъзходство на домакините и двата тима имаха добри положения да открият, но шанса не бе на тяхна страна.

През втората част Героя получи право да изпълни 11 метров наказателен удар, като зад топката застана полузащитникът Марио Йорданов, отбелязвайки победното попадение.

Двубоя в компанията на главният мениджър на СГ Венцислав Рангелов пък изгледа бившият национал Даниел Боримиров.