Академия (Ботев) ОФК Бдин 1923 (Видин)

Вторият отбор на Ботев (Враца) и Бдин не си вкараха

Отборите на Ботев Враца 2 и Бдин завършиха наравно - 0:0 в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Домакините можеха да поведат още в 3-ата минута, но ударът на Теодор Георгиев не успя да се разпише от чисто положение.

Около четвърт час по-късно, гостите поискаха дузпа, за игра с ръка на врачански футболист. В 33-ата минута те отново искаха да бъде отсъден 11-метров наказателен удар в тяхна полза, но съдията не реагира.

В 65-ата минута лидерът на Бдин Александър Соколов изпълни корнер и съотборниците му претендираха, че фалцираната топка е преминала голлинията, но реферите останаха безмълвни.

Малко преди края Стойчо Стойков не успя да завърши добра акция на своя тим.