Ювентус Хелас Верона

Гол на Роналдо не стигна на Юве да победи Верона + ВИДЕО

Отборите на Верона и Ювентус не се победиха - 1:1 в мач от 24-ия кръг на италианската Серия А.

Кристиано Роналдо откри резултата за гостите в 49-ата минута след асистенция на Киеза.

В 77-ата минута Барак изравни за домакините и оформи крайния резултат.

Ювентус започна двубоя по-силно и още в началото Аарън Рамзи пропусна стреля от малък ъгъл, но топката отиде във външната страна на мрежата. Последва удар на Роналдо, който се отклони и отиде в опасна близост до голлинията на домакините, но нямаше кой да я засече.

Домакините отговориха с две добри атаки. Счесни се отличи със страхотно спасяване при втората след удар с глава на Фараони.

Последва добър удар на Киеза, който беше отразен от Силвестри.

Тимът на Ювентус успя да поведе в резултата в 49-ата минута, но гостите стигнаха до изравняване в 77-ата минута чрез Барак.

Ювентус остава на 3-ата позиция с 46 точки, докато Верона е 9-ти с 35.