ОФК Локомотив Мездра Левски (Лом)

Левски (Лом) няма спирка! Справи се с Локомотив (Мездра) и гледа все по-уверено към промоция

Левски (Лом) спечели визитата си на Локомотив (Мездра) с 2:0 в среща от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига и така вече има 47 точки на върха в класирането.

Момчетата на Благой Кръстанов бяха по-добрият отбор и заслужено стигнаха до трите точки, макар че тимът трябваше да изчака последните 20 минути на мача, за да си вкара положенията.

В 71-ата минута Мариян Огнянов откри за "сините", след като бе най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле и с удар от близка дистанция успя да реализира.

Точка на спора в този мач сложи влезлият като резерва вътрешен халф Николай Николов, който оформи крайния резултат в 77-ата минута на двубоя.

По време на мача момчетата на Благой Кръстанов изпуснаха няколко чисти положения и ако ги бяха вкарали резултатът щеше да бъде още по-внушителен.

Не може да не се отбележи, че гостите имаха и кадрови проблеми, тъй като заради наказание не игра титулярният вратар Диян Вълков, а един от голмайсторите на отбора Рангел Абушев лекува контузия и също не записа участие в мача.