Вихър (Славяново) Първа атомна (Козлодуй)

Вихър вкара три на Първа атомна

Отборът на Вихър Славяново се наложи над Първа атомна с резултат 3:1 в двубой от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига.

В 5-ата минута след грешка на капитана на Вихър – Светослав Кръстев, Пламен Венелинов се озова очи в очи с вратаря и не сгреши.

Домакините веднага натиснаха съперника, но с пропуски се отличиха Кристиян Тафраджийски, Ивайло Иванов и Йоан Петков.

Все пак в 25-ата минута Милен Тодоров от пряк свободен удар изравни. Малко след това Ивайло Иванов се възползва от центриране на Любомир Борисов и направи обрата пълен. В 65-ата минута Тафраджийски оформи крайното - 3:1.