Оборище (Панагюрище) Гранит (Владая)

Обзор след 19-ия кръг на Югозападната Трета лига

27.02.2021 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  1 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница

0:1 - 58' Христо Костадинов Каймакански (44)

1:1 - 85' Никола Бориславов Борисов (5)

 

27.02.2021 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)

1:0 - 12' Никола Янков Георгиев (14)

2:0 - 26' Руслан Георгиев Иванов (10)

 

27.02.2021 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  7 - 1 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)

1:0 - 33' Калоян Кирилов Бонев (15)

2:0 - 45' Симеон Иванов Иванов (38)

3:0 - 51' Петко Великов Стоинков (11) Автогол

4:0 - 56' Кристиян Христов Ковачев (9)

5:0 - 58' Павел Георгиев Петков (19)

6:0 - 67' Ангел Григоров Ангелов (14)

7:0 - 84' Николай Мирославов Миков (16)

7:1 - 89' Александър Величков Александров (14)


27.02.2021 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист

1:0 - 56' Марио Каменов Йорданов (9) Дузпа


27.02.2021 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  4 - 2 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)

0:1 - 14' Николай Иванов Ботев (9)

1:1 - 43' Николай Янакиев Димиров (21)

2:1 - 56' Николай Николаев Хаджиниколов (10) Дузпа

3:1 - 74' Петър Георгиев Попадийн (16)

3:2 - 77' Калоян Мирославов Радков (5)

4:2 - 90+1' Кирил Георгиев Георгиев (14)


27.02.2021 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  2 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев

1:0 - 19' Лъчезар Илиев Георгиев (20)

2:0 - 37' Мартин Мариов Станкев (11)


27.02.2021 Беласица Беласица  отложен ФК Банско  ФК Банско

 

27.02.2021 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 1 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)

1:0 - 56' Васил Стоянов Тачев (72)

1:1 - 67' Теодор Мирославов Тодоров (45)

 

27.02.2021 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   2 - 1 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)

1:0 - 3' Александър Красимиров Александров (9)

2:0 - 37' Андрей Йорданов Йорданов (11)

2:1 - 86' Марио Христов Геров (10)

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 ФК Кюстендил (Кюстендил) 47 10 8 2 0 9 7 0 2 19 15 2 2 33:4
2 Марек1915 - Дупница 43 9 9 0 0 10 4 4 2 19 13 4 2 46:14
3 Вихрен (Сандански) 43 10 9 1 0 9 4 3 2 19 13 4 2 35:14
4 Беласица 43 9 7 2 0 9 6 2 1 18 13 4 1 27:10
5 Чавдар (Етрополе) 35 9 6 2 1 10 4 3 3 19 10 5 4 36:21
6 Ботев (Ихтиман) 32 10 6 2 2 9 3 3 3 19 9 5 5 36:20
7 Оборище (Панагюрище) 28 10 5 1 4 9 3 3 3 19 8 4 7 27:20
8 Пирин Гоце Делчев 26 9 4 2 3 10 3 3 4 19 7 5 7 22:18
9 ФК Балкан (Ботевград) 25 10 5 2 3 8 2 2 4 18 7 4 7 29:21
10 Пирин (Разлог) 25 10 3 3 4 8 4 1 3 18 7 4 7 21:25
11 Сливнишки герой 24 10 5 2 3 9 1 4 4 19 6 6 7 23:20
12 Рилски спортист 21 8 5 2 1 10 1 1 8 18 6 3 9 20:22
13 Надежда (Доброславци) 20 9 3 2 4 9 3 0 6 18 6 2 10 23:33
14 Левски (Чепинци) 17 9 4 1 4 10 1 1 8 19 5 2 12 18:40
15 Гранит (Владая) 13 9 1 3 5 10 2 1 7 19 3 4 12 13:39
16 Перун (Кресна) 12 9 2 1 6 10 1 2 7 19 3 3 13 14:43
17 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 12 9 2 3 4 10 1 0 9 19 3 3 13 9:41
18 ФК Банско 5 9 1 2 6 9 0 0 9 18 1 2 15 5:32

 

ДОМАКИН ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА:

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Вихрен (Сандански) 28 10 9 1 0 20:7
2 Марек1915 - Дупница 27 9 9 0 0 33:3
3 ФК Кюстендил (Кюстендил) 26 10 8 2 0 19:2
4 Беласица 23 9 7 2 0 17:5
5 Ботев (Ихтиман) 20 10 6 2 2 23:9
6 Чавдар (Етрополе) 20 9 6 2 1 16:7
7 ФК Балкан (Ботевград) 17 10 5 2 3 17:8
8 Рилски спортист 17 8 5 2 1 13:6
9 Сливнишки герой 17 10 5 2 3 15:11
10 Оборище (Панагюрище) 16 10 5 1 4 17:10
11 Пирин Гоце Делчев 14 9 4 2 3 11:7
12 Левски (Чепинци) 13 9 4 1 4 11:16
13 Пирин (Разлог) 12 10 3 3 4 12:17
14 Надежда (Доброславци) 11 9 3 2 4 13:13
15 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 9 9 2 3 4 4:17
16 Перун (Кресна) 7 9 2 1 6 5:16
17 Гранит (Владая) 6 9 1 3 5 5:13
18 ФК Банско 5 9 1 2 6 4:15

 

ГОСТ ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА:

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 ФК Кюстендил (Кюстендил) 21 9 7 0 2 14:2
2 Беласица 20 9 6 2 1 10:5
3 Марек1915 - Дупница 16 10 4 4 2 13:11
4 Вихрен (Сандански) 15 9 4 3 2 15:7
5 Чавдар (Етрополе) 15 10 4 3 3 20:14
6 Пирин (Разлог) 13 8 4 1 3 9:8
7 Ботев (Ихтиман) 12 9 3 3 3 13:11
8 Пирин Гоце Делчев 12 10 3 3 4 11:11
9 Оборище (Панагюрище) 12 9 3 3 3 10:10
10 Надежда (Доброславци) 9 9 3 0 6 10:20
11 ФК Балкан (Ботевград) 8 8 2 2 4 12:13
12 Сливнишки герой 7 9 1 4 4 8:9
13 Гранит (Владая) 7 10 2 1 7 8:26
14 Перун (Кресна) 5 10 1 2 7 9:27
15 Рилски спортист 4 10 1 1 8 7:16
16 Левски (Чепинци) 4 10 1 1 8 7:24
17 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 10 1 0 9 5:24
18 ФК Банско 0 9 0 0 9 1:17

 

СЛЕДВАЩ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
06.03.2021 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  - ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
06.03.2021 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  - Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
06.03.2021 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  - Беласица  Беласица
06.03.2021 ФК Банско ФК Банско  - Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
06.03.2021 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  - Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
06.03.2021 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  - Сливнишки герой  Сливнишки герой
06.03.2021 Рилски спортист Рилски спортист  - ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
06.03.2021 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  - Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
06.03.2021 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  - Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK