Ювентус Специя

Ювентус с класика срещу Специя, Роналдо с гол + ВИДЕО

Отборът на Ювентус се наложи над Специя с резултат 3:1 в мач от 25-ия кръг на Серия “А”.

Алваро Мората откри резултата за "бианконерите" в 62-ата минута. Първоначално попадение не беше признато, защото беше маркирана засада на Бернардески. След намесата на ВАР обаче голът беше признат.

В 71-ата минута Киеза се възпозлва от подаване на Бернардески и направи резултата 2:0.

В 89-ата минута Кристиано Роналдо оформи крайното - 3:0.

В последните секунди на двубоят отборът на Специя получи правото да изпълни дузпа, но Андрей Гълъбинов пропусна от бялата точка.

Ювентус остава на 3-ата позиция с 49 точки - на 7 зад лидера Интер.

ЮВЕНТУС: Шчесни, Данило, Демирал, Де Лихт, Алекс Сандро, Киеза, Бентанкур, Рабио, Маккени, Кулушевски, Роналдо

СПЕЦИЯ: Проведел, Виняли, Ерлич, Терци, Маркица, Eстевес, Сена, Маджоре, Фариас, Джеси, Нзола