Родопа Карнобат

Обзор след 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига

27.02.2021 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  4 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)

1:0 - 16' Георги Пламенов Стайков (19)

2:0 - 34' Андрей Огнянов Атанасов (9)

3:0 - 60' Георги Пламенов Стайков (19)

3:1 - 75' Емил Красимиров Иванов (30)

4:1 - 82' Андрей Огнянов Атанасов (9)


27.02.2021 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  0 - 1 Ямбол 1915   Ямбол 1915

0:1 - 41' Александър Андонов Андонов (10)

 

27.02.2021 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 0 Хасково  Хасково

1:0 - 58' Илия Николаев Николов (12) Дузпа 

2:0 - 88' Сами Мустафов Мехмедов (24)

 

27.02.2021 Несебър Несебър  1 - 2 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)

0:1 - 13' Йълмаз Исмаил Сюлейман (8)

0:2 - 74' Октай Шенол Юсеин (16)

1:2 - 88' Никола Христов Гавов (15)

 

Червен картон: 55' Станислав Жеков (Несебър) 

27.02.2021 Розова долина Розова долина  2 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)

1:0 - 26' Атанас Георгиев Апостолов (10)

2:0 - 28' Кольо Георгиев Чахов (9)

 

7.02.2021 Спартак (Пловдив) Спартак (Пловдив)   0 - 3 Извор (с. Горски извор)  Извор (с. Горски извор)

0:1 - 36' Атанас Величков Велев (5)

0:2 - 46' Атанас Величков Велев (5)

0:3 - 83' Христо Димитров Христов (9)

 

27.02.2021 Загорец Загорец  3 - 2 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)

1:0 - 24' Пламен Господинов Иванов (7)

2:0 - 30' Георги Йорданов Георгиев (10)

3:0 - 38' Иван Стоянов Иванов (73)

3:1 - 78' Селчук Четин Коджаахмед (16)

3:2 - 90' Кристиян Севдалинов Табаков (20)

27.02.2021 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 2 Черноморец  Черноморец

1:0 - 26' Ахмед Мюмюн Осман (16)

1:1 - 38' Нуретин Метин Пюскюлю (18)

1:2 - 89' Онур Нихат Чолак (9)


27.02.2021 Родопа Родопа  7 - 1 Карнобат  Карнобат

0:1 - 16' Даниел Николаев Стаматов (8)

1:1 - 20' Теодор Станимиров Стефанов (21)

2:1 - 38' Даниел Венелин Кутев (10) Дузпа

3:1 - 45+1' Даниел Венелин Кутев (10) 

4:1 - 65' Адриан Юлиянов Сюрджиев (15)

5:1 - 75' Николай Милков Тихомиров (11)

6:1 - 85' Димитър Атанасов Петров (9) Автогол

7:1 - 88' Костадин Александров Борисов (12)

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 50 9 9 0 0 10 7 2 1 19 16 2 1 42:12
2 ФК Марица Пловдив 45 10 7 2 1 9 7 1 1 19 14 3 2 42:14
3 Загорец 44 11 10 1 0 7 4 1 2 18 14 2 2 53:13
4 Розова долина 39 10 7 2 1 9 5 1 3 19 12 3 4 43:28
5 Гигант (Съединение) 33 9 6 0 3 10 4 3 3 19 10 3 6 32:17
6 Левски (Карлово) 32 9 6 1 2 10 4 1 5 19 10 2 7 33:34
7 Димитровград 1947 31 10 6 0 4 9 3 4 2 19 9 4 6 23:19
8 Атлетик (Куклен) 28 9 5 1 3 10 4 0 6 19 9 1 9 24:23
9 Борислав (Първомай) 25 10 3 3 4 9 4 1 4 19 7 4 8 29:26
10 Родопа 24 10 6 0 4 9 1 3 5 19 7 3 9 32:25
11 Извор (с. Горски извор) 21 8 4 4 0 10 1 2 7 18 5 6 7 24:21
12 Карнобат 20 9 3 2 4 10 2 3 5 19 5 5 9 22:36
13 Ямбол 1915 19 9 3 2 4 10 2 2 6 19 5 4 10 15:28
14 Спартак (Пловдив) 19 10 2 3 5 9 3 1 5 19 5 4 10 21:34
15 Хасково 17 8 2 1 5 11 3 1 7 19 5 2 12 17:29
16 Сокол (Марково) 17 9 3 1 5 10 2 1 7 19 5 2 12 25:38
17 Несебър 15 10 2 5 3 9 1 1 7 19 3 6 10 17:43
18 Верея (Стара Загора) 3 10 0 0 10 9 1 0 8 19 1 0 18 18:72


 

ДОМАКИН ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Загорец 31 11 10 1 0 40:5
2 Черноморец 27 9 9 0 0 22:3
3 Розова долина 23 10 7 2 1 32:13
4 ФК Марица Пловдив 23 10 7 2 1 23:5
5 Левски (Карлово) 19 9 6 1 2 16:9
6 Родопа 18 10 6 0 4 26:11
7 Гигант (Съединение) 18 9 6 0 3 14:5
8 Димитровград 1947 18 10 6 0 4 14:9
9 Извор (с. Горски извор) 16 8 4 4 0 14:5
10 Атлетик (Куклен) 16 9 5 1 3 14:7
11 Борислав (Първомай) 12 10 3 3 4 17:15
12 Несебър 11 10 2 5 3 12:10
13 Ямбол 1915 11 9 3 2 4 11:12
14 Карнобат 11 9 3 2 4 12:14
15 Сокол (Марково) 10 9 3 1 5 12:18
16 Спартак (Пловдив) 9 10 2 3 5 11:17
17 Хасково 7 8 2 1 5 9:12
18 Верея (Стара Загора) 0 10 0 0 10 9:34

 

 

ГОСТ ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Черноморец 23 10 7 2 1 20:9
2 ФК Марица Пловдив 22 9 7 1 1 19:9
3 Розова долина 16 9 5 1 3 11:15
4 Гигант (Съединение) 15 10 4 3 3 18:12
5 Загорец 13 7 4 1 2 13:8
6 Борислав (Първомай) 13 9 4 1 4 12:11
7 Димитровград 1947 13 9 3 4 2 9:10
8 Левски (Карлово) 13 10 4 1 5 17:25
9 Атлетик (Куклен) 12 10 4 0 6 10:16
10 Спартак (Пловдив) 10 9 3 1 5 10:17
11 Хасково 10 11 3 1 7 8:17
12 Карнобат 9 10 2 3 5 10:22
13 Ямбол 1915 8 10 2 2 6 4:16
14 Сокол (Марково) 7 10 2 1 7 13:20
15 Родопа 6 9 1 3 5 6:14
16 Извор (с. Горски извор) 5 10 1 2 7 10:16
17 Несебър 4 9 1 1 7 5:33
18 Верея (Стара Загора) 3 9 1 0 8 9:38

 

СЛЕДВАЩ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
06.03.2021 Карнобат Карнобат  - Димитровград 1947   Димитровград 1947
06.03.2021 Черноморец Черноморец  - Загорец  Загорец
06.03.2021 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  - Спартак (Пловдив)   Спартак (Пловдив)
06.03.2021 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  - Несебър  Несебър
06.03.2021 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   - ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
06.03.2021 Хасково Хасково  - Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
06.03.2021 Ямбол 1915 Ямбол 1915   - Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
07.03.2021 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  - Родопа  Родопа
07.03.2021 Извор (с. Горски извор) Извор (с. Горски извор)  - Розова долина  Розова долина


Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK