Милан Удинезе

Кеси спаси Милан от позорна загуба срещу Удинезе на Сан Сиро след реализирана дузпа в 97-ата минута

Милан оцеля срещу Удинезе и стигна до реми след гол от дузпа в 97-ата минута!

Двата тима врътнаха 1:1 на "Сан Сиро", а срещата бе от 25-ия кръг на италианския елит. След нея отборът от Милано е втори с актив от 53 точки и изостава на 3 пункта от лидера Интер, който обаче има и мач по-малко в актива си.

Бекао шокира неприятно "росонерите" в 68-ата минута и даде аванс на гостите, но в 97-ата минута Франк Кеси успя да изравни от дузпа.

Определено в играта на Милан има сериозни проблеми и отборът е спечелил само един от последните си шест мача от всички турнири.