Левски (Лом) Пещера (Галата)

Левски (Лом) прегази Пещера с внушителното 6:0 и гледа все по-уверено към Втора лига

Левски (Лом) разби гостите от Пещера (Галата) с внушителното 6:0 в среща от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига и така няма кой да спре тима по пътя към Втора лига!

Авансът на "сините" е вече 50 точки и те имат 10 точки повече от втория Ботев (Враца) - 2, както и от третия Севлиево.

Георги Цеков даде начало на голеадата, който откри резултата в 40-ата минута и така домакините излязоха с попадение преднина аванс.

Точно пет минути след подновяването на играта след почивката отново Цеков бе точен, за да удвои преднината на Левски (Лом) с второто си попадение в мача.

Ники Николов реализира в 60-ата минута, а няколко минути след това и Кристиян Григоров се разписа.

В 70-ата минута Николов заби втори гол в мача, а три минути преди края на редовното време Мариян Огнянов оформи крайното 6:0.